Veškeré mošty máme pouze do vyprodání zásob. Jsou z vlastního sadu v Újezdu u Plánice.

O nás

S manželkou jsme se naplno vložili do obnovy starého sadu a po několika letech konečně vyrábíme vlastní pasterované BIO mošty ve velikostech 3, 5 a 10l. Jsme rodinná farma fungující od roku 2009 v Újezdě u Plánice, který leží v údolní nivě řeky Úslavy obklopen Plánickým hřebenem.

Momentálně chováme ovce a krávy a snažíme se navrátit sílu původnímu ovocnému sadu. Podmínky jsou specifické, když jinde sněží, u nás svítí sluníčko a když někde je slunečno, u nás bys psa nevyhnal. Naše podnikání v zemědělství začínáme od píky a šedesátihlavému stádu ovcí předcházelo pět malých jehnic a jeden beran, stejně tak poloautomatické lince na zpracování jablek předcházela náročná ruční práce.

Naší snahou není primárně vydělat peníze, ale zodpovědně a šetrně nakrmit nás, naše rodiny a především děti a podělit se s vámi o dary země.

Na farmě nepoužíváme žádné chemické přípravky a všechny produkty jsou v bio kvalitě pod kontrolou Státní zemědělské potravinářské inspekce. Vše děláme s láskou, tak aby nás to těšilo.

Mapa výdejních míst v ČR